O mně

IMG_9055Celé tohle svíčkové dobrodružství započalo už před pár lety, když jsem se začal pomalu ponořovat do knižního světa. Spolu s novou zálibou ke čtení jsem poznal i hromadu skvělých lidí, kteří se stali součástí mého knižního profilu – Knihstagramu

Jak šel čas, připadalo mi, že psaní recenzí prostě nestačí a že bych měl zkusit najít další směr, který by mi pomohl vyčerpat zase o něco více z mé kreativní části osobnosti. 

No a s postupem času jsem vypozoroval, že někteří knihomolové se prezentují na sociálních sítích i výrobou knižních svíček. To je nápad! Ihned jsem se v tom zhlédl a věděl jsem, že tohle je přesně to, co by mě mohlo bavit a zároveň bych tak mohl někomu udělat radost něčím hezkým a praktickým, jako jsou právě sójové svíčky v ručně vyráběných nádobkách, nebo vonné vosky do aromalamp. 

Možná už někdo z Vás zaregistroval, že svíčky ve skle na chvíli zmizeli z e-shopu, ale nemusíte být smutní, protože nový koncept Knihsta Candles svíček Vás třeba zaujme nejen množstvím vosku, kterého je teď dvakrát tolik, ale také možná oceníte ručně vyráběné nádobky, které se dají po vyhoření svíčky dále využívat třeba jako designový doplněk.

 

Ať už tohle mé dobrodružství dopadne jakkoliv, jsem vděčný, že se mohu prostřednictvím Knihstacandles spojit s lidmi, jako jste Vy. Děkuji.

Petr

 

 "Nemusíte být dobří na začátku, ale musíte začít, abyste byli dobří." (Zig Ziglar)

 

Zpět do obchodu