FAQ

Pomoc! Můj knot má malý plamen a plamen postupně vyhasíná!

Bavlněné knoty vyžadují určitý druh péče. Chcete-li zachovat na knotu pěkný plamen, musíte před opětovným zapálením zastřihnout knot tak, aby měl maximální délku do 5 milimetrů. Bavlněné knoty jsou rády udržované a opečovávané.

Proč nepoužíváš esenciální oleje?

Esenciální oleje v sójovém vosku nefungují ideálně, takže svíčka zanechává velmi nekonzistentní vůni. Ještě důležitější je, že většina éterických olejů není pro svíčky, což znamená, že nejsou určeny k zahřívání na vysoké teploty (některé se po zahřátí stanou toxickými). Některé esenciální oleje nejsou dokonce schváleny k použití, když jste těhotná, máte malé děti nebo domácí zvířata. To byl ten hlavní důvod, proč jsem se rozhodl používat vysoce kvalitní vonné oleje s IFRA (The International Fragrance Association), které jsou regulovány z hlediska bezpečnosti.

Proč sójový vosk?

Sójový vosk je skvělou volbou pro výrobu svíček! Je to obnovitelný zdroj a biologicky rozložitelný. Můj vosk pochází z amerických sójových bobů bez GMO. Sójový vosk zajišťuje „čisté hoření“, což znamená, že nespaluje toxiny, karcinogeny a další znečišťující látky. Sójový vosk hoří chladněji, což znamená, že svíčka vydrží déle než parafínová svíčka.

Může se svíčka roztát při přepravě?

S teplým počasím se může stát, že se svíčky při přepravě mohou lehce roztavit. Vzhledem k povaze sójového vosku budou pečlivě zabaleny, aby se předešlo tomu, že začnou tát. V případě jakýchkoliv problémů při rozbalení obsah balíčku nafoťte a kontaktujte mě.

Co dělat s nádobkou, když svíčka dohoří?

Jakmile je vosk u dna sklenice a knot už dohořívá, můžete sklenici umýt důkladně pod teplou vodou a následně vytřít papírovou utěrkou. Jakékoliv další využití nádobky je čistě na Vašem uvážení, za které zodpovídáte pouze Vy.


Co když se můj balíček ztratí?

Pokud je ve vaší objednávce uvedeno, že byla doručena, ale reálně se tak nestalo, kontaktujte mě, prosím. Spojím se s přepravní společností a zjistím, kde se balíček nachází.

Také se klidně poptejte sousedů a dalších členů rodiny, kteří to mohli za vás převzít v době vaší nepřítomnosti.

Knishtacandles nezodpovídá za ztracené nebo odcizené balíčky Zásilkovnou, které byly označené jako doručené. Pokud se zasekne balíček někde při přepravě, bude podána reklamace a o jejím řízení budete průběžně informováni.


Proč byl můj balíček vrácen odesílateli?

Pokud byla objednávka zadána s nesprávnou adresou, je kupující také povinen zaplatit úhradu za dodatečné poštovné při opětovném odeslání balíčků, které byly vráceny z jakéhokoli jiného důvodu.

 

V případě jakéhokoliv dotazu mě prosím kontaktujte.

 

Nejčastější dotazy a odpovědi budou postupně doplňovány.

Zpět do obchodu